Tuesday, July 23, 2024
HomePolitikë“Partia e Lirisë, parti e guximit qytetar”, Meta në mbledhjen e parë...

“Partia e Lirisë, parti e guximit qytetar”, Meta në mbledhjen e parë të Kryesisë: Shqipëria t’u përkasë të rinjve!

-

 

Mbrëmjen sotme po mbahet mbledhja e parë e Kryesisë së Partisë së Lirisë, e cila u zgjodh ditën e djeshme.

Kryetari i PL Ilir Meta, u shpreh se PL do jetë parti e guximit qytetar.

“Ju falenderoj për angazhimin dhe bashkëpunimin në të ardhmen. PL do jetë parti e guximit qytetar, pranë tyre dhe bashkë me ta në atë objektiv madhor që Shqipëria tu përkasë të rinjve, të ndahemi me dramën e shpopullimit.

 

Të rinjtë e fëmijët tanë të fillojnë të besojnë e të punojnë për Shqipërinë e tyre”, tha Meta.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts