Tuesday, July 23, 2024
HomeKronikaSërish në banane, kapen 31 kg kokainë në Portin e Durrësit

Sërish në banane, kapen 31 kg kokainë në Portin e Durrësit

-

Kapet një sasi kokaine në Portin e Durrësit. Droga është gjetur në një ngarkesë të ardhur në port ditët e fundit.

Dyshohet se droga është gjetur në një kontejner me banane që vinte nga vendet e Amerikës Latine.

Paraprakisht dyshohet për 31 kg kokainë të sekuestruar.

Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të rastit dhe identifikimin e personave të përfshirë.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts