Wednesday, February 28, 2024
HomePolitikëBerisha zbulon orën, ja kur do të nisë protesta e 12 nëntorit...

Berisha zbulon orën, ja kur do të nisë protesta e 12 nëntorit…

-

 

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha po mban sot një bashkëbisedim me qytetarët në ”Facebook”.

Gjatë fjalës së tij Berisha iu përgjigj pyetjeve të ndjekësve të tij, ku ndal te protesta e 12 nëntorit.

“Ndodhemi në një proces ku çdo njeri prej nesh duhet të marrë përgjegjësi të bëjë çdo gjë për një ftesë të rëndësishme të kësaj shoqërie dhe këtij vendi. PD është pikërisht e përqendruar në këtë kthesë në realizimin e kësaj kthesen të madhe. ndaj zgjodha të flasë me ju për axhendën tonë, që konsiston në protestën e fuqishme të orës 16:00 të datës 12 nëntor në të cilën pjesëmarrja juaj, e mbarë qytetarëve shqiptarë, e të rinjve, të moshuarve, është një kusht me rëndësi për triumf.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts