Sunday, April 21, 2024
HomePolitikëBerisha del nga selia blu dhe niset drejt protestës para Kryeministrisë

Berisha del nga selia blu dhe niset drejt protestës para Kryeministrisë

-

 

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha, ka dalë nga selia blu duke iu drejtuar bulevardit ‘Dëshmorët e Kombit’ ku janë mbledhur mijëra qytetarë për të protestuar. 

Kryedemokrati Sali Berisha shoqërohet nga deputetët e Partisë Demokratike.

 

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts