Friday, December 8, 2023
HomePolitikëProtesta Kombëtare/ Meta me simpatizantët në protestë: E vetmja rrugë është largimi...

Protesta Kombëtare/ Meta me simpatizantët në protestë: E vetmja rrugë është largimi dhe shporrja e Edi Ramës

-

 

“E vetmja rrugë është largimi dhe shporrja e Edi Ramës” tha Meta në një prononcim për median teksa I bashkohet protestës.

Ilir Meta:Rama ka bërë të kundërtën e çdo premtimi që bëri para se të vijë në pushtet. I vuri kazmën demokracisë votës së lirë dhe shtetit të së drejtës. Kjo është pranverë demokratike që nuk ndalon. Protesta e zgjedhje”

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts