Tuesday, July 23, 2024
HomePolitikëProtesta/ Berisha takohet me Metën, dy liderët bashkohen mes protestuesve

Protesta/ Berisha takohet me Metën, dy liderët bashkohen mes protestuesve

-

 

Kreu i PD-së Sali Berisha dhe kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta janë takuar ne bulevard dhe janë bërë bashkë të rrethuar nga protestuesit.

Të dy pritet të japin nga një mesazh për qytetarët, teksa kërkojnë largimin e qeverisë Rama.

Dy liderët e opozitës kanë shkëmbyer dhe një bisedë, ndërsa në podium do të flasin 20 përfaqësues.

  • foto galeri
  • foto galeri

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts