Thursday, November 30, 2023
HomePolitikëMeta jep mesazhin e fortë dhe kujton 2 Marsin: Më të vendosur...

Meta jep mesazhin e fortë dhe kujton 2 Marsin: Më të vendosur në misionin tonë për t’ua kthyer Shqipërinë të rinjve

-

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta risjell në vëmendje disa foto nga takimi me strukturat e kësaj parti, ndërsa kujton dhe 2 Marsin, datë kur mbajti dhe manifestimin qytetar.

Përmes një mesazhi Meta pohon se do të jenë më të vendosur në misionin e tyre.

MESAZHI I METËS
Fotoalbum nga takimi me strukturat e Partisë së Lirisë në Lezhë.
Nga Lezha e 2 Marsit më të sigurtë dhe më të vendosur në misionin tonë për t’ua kthyer Shqipërinë të rinjve.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts