Thursday, February 9, 2023
HomePolitikëKryeministri: 36 mijë të porsalindur kanë marrë bonusin e bebes këtë vit

Kryeministri: 36 mijë të porsalindur kanë marrë bonusin e bebes këtë vit

-

MIRËMËNGJES 😊
dhe me lajmin e mirë se bonusi i bebes (40,000 lekë për fëmijën e parë; 80,000 lekë për dhe 120,000 lekë për  u ka shkuar prindërve të më shumë se 36 mijë të porsalindurve këtë vit, ju uroj një javë të mbarë“, shkruan Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm në Facebook.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,703FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts