Thursday, February 9, 2023
HomeKronikaAksident në Shkodër, makina përplas biçikleten, plagoset 59 vjecari

Aksident në Shkodër, makina përplas biçikleten, plagoset 59 vjecari

-

 

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor Shkodër-Koplik, në fshatin Shtoj i Ri, mjeti tip Volkswagen, me drejtues shtetasin I.  K. 68 vjeç, ka përplasur shtetasin A. M.  59 vjeç, i cili lëvizte me biçikletë. Shtetasi A. M. është dërguar në Spitalin Rajonal Shkodër dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Shkodër/Informacion paraprak

Rreth orës 18:00, në aksin rrugor Shkodër-Koplik, në fshatin Shtoj i Ri, mjeti tip Volkswagen, me dtrejtues shetasin I. K. 68 vjeç, ka përplasur shetasin A. M. 59 vjeç, i cili levizte me biçikletë.

Shtetasi A. M. është dërguar në Spitalin Rajonal Shkodër dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor vijon veprimet për sqarimin e rrethanave dhe shkakut të aksidentit.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,703FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts