Sunday, April 21, 2024
HomeSportFoto e presidentit francez që zbret në fushë dhe përqafon Mbappe i...

Foto e presidentit francez që zbret në fushë dhe përqafon Mbappe i cili po qante në fushë

-

Ndeshja mbaroi me fitoren e Argjentinës dhe futbollisti francez Mbappe që shënoi golat për Francën, po qante në fushë. Por presidenti francez Macron doli dhe e përqafoi duke e ngushelluar.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts