Wednesday, February 28, 2024
HomePolitikëAmbasada amerikane në Tiranë uron besimtarët e krishterë: Vit të ri të...

Ambasada amerikane në Tiranë uron besimtarët e krishterë: Vit të ri të lumtur dhe të begatë

-

Një urim për besimtarët e krishterë ka ardhur edhe nga Ambasada amerikane në Tiranë. Përmes një postimi në facebook, ambasada amerikane uron për një vit të ri të lumtur dhe të begatë. “Gëzuar Krishtlindjet nga të gjithë ne në Ambasadën e SHBA! Gëzuar festat dhe urimet më të mira për një vit të ri të lumtur dhe të begatë”,-shkruhet në urimin e SHBA.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts