Sunday, February 25, 2024
HomePolitikëSpitali i ri i Sëmundjeve të Brendshme në QSUT është gati të...

Spitali i ri i Sëmundjeve të Brendshme në QSUT është gati të hapë dyert

-

MIRËMËNGJES 😊
dhe me Spitalin e Ri të Sëmundjeve të Brendshme në QSUT, një investim madhor i projektuar e realizuar duke siguruar standardet më të larta europiane në çdo aspekt, i cili së shpejti do të hapë dyert si një vlerë e madhe e shtuar në rrugën e Rilindjes së Shëndetësisë, ju uroj një javë të mbarë“, shkruan Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm në një postim në Facebook, ndërsa ka ndarë edhe pamjet nga ky spital.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts