Monday, March 27, 2023
HomeAktualitetFlamuri kuqezi dhe ai i Japonisë valëviten në rrugët e Tokios

Flamuri kuqezi dhe ai i Japonisë valëviten në rrugët e Tokios

-

Kryeministri i vendit, Edi Rama, ka nisur ditën e sotme vizitën zyrtare në Tokio të Japonisë.

Në kuadër të kësaj vizite zyrtare, rrugët e Tokyos janë mbushur me flamurin kombëtar të Shqipërisë dhe atë të Japonisë.

Pamjet i ka bërë publike në rrjetin e tij social “facebook” vetë kryeministri Rama.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,752FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts