Friday, March 31, 2023
HomePolitikëKryeministri nxjerr fotot: Fillimi i vizitës zyrtare në Japoni

Kryeministri nxjerr fotot: Fillimi i vizitës zyrtare në Japoni

-

“MIRËMËNGJES 😊
dhe me fillimin e vizitës zyrtare në Japoni, e cila nisi me takimin me Agjencinë Japoneze të Bashkëpunimit Ndërkombëtar, ku diskutuam një sërë projektesh me rëndësi, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Kryeminstri Edi Rama në një postim në Facebook, ku ndan edhe fotot nga kjo vizitë.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,756FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts