Monday, March 27, 2023
HomePolitikëInvestimet e kryera nga qeveria në kuadër të programeve të shëndetit në...

Investimet e kryera nga qeveria në kuadër të programeve të shëndetit në shkolla

-

E deleguara politike ne qarkun e Shkodres Ministrja Spiropali, e shoqeruar nga ministrja shendetesise Manastraliu, deputeti Agron Çela dhe prefektja Angoni ishin sot ne shkollen 9-vjecare ”Ismail Qemali”, për investimet e kryera në kuadër të Programeve të shëndetit në shkolla.

Minitrja Spiropali dhe Manastirliu e ndane kete moment live ne rrjetin social Facebook

Postimi i plote:

Shkodër
Bashkë me Elisën, Agronin dhe Majlindën për investimet e kryera në kuadër të Programeve të shëndetit në shkolla
Shkolla 9-vjeçare “Ismail Qemali” në Shkodër është një prej tre shkollave ku është investuar për kabinetin e ri dentar në kuadër të Programit të Dentistrisë në Shkolla
Po kështu, Programi i kujdesit të shikimit
ka krijuar mundësinë e depistimit të vizusit në mjediset e shkollës duke mundësuar kapjen e hershme të problemeve të shikimit
Linku i plote

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,752FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts