Thursday, June 13, 2024
HomePolitikëRama në krah të Abazoviç: Shqipëria dhe Mal i Zi janë më...

Rama në krah të Abazoviç: Shqipëria dhe Mal i Zi janë më shumë se sa fqinj!

-

Kryeministri Edi Rama pas mbledhjes së përbashkët me qeverinë e Malit të Zi, tha se me këtë shtet Shqipëria është më shumë se fqinj.

“Edhe një herë tjetër ne kemi ndjerë në vetë të parë ngrohtësinë mikpritjes dhe afrimitetin vëllazëror mes nesh. Dua ta përsëris këtu atë që thash gjatë mbledhjes. Shqipëria dhe Mal i Zi janë më shumë se sa fqinj.”, tha Rama.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts