Friday, March 24, 2023
HomeKronikaKapet vrasësi serial i grave, ministri Çuçi: Policia e Shtetit dëshmoi profesionalizëm

Kapet vrasësi serial i grave, ministri Çuçi: Policia e Shtetit dëshmoi profesionalizëm

-

 

Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi teksa ka publikuar foto të arrestimit të vrasësit serial të grave dhe u ka shprehur familjarëve ngushëllime për humbjet, ka përgëzuar edhe Policia e Shtetit, e cila për të dëshmoi profesionalizëm për këtë ditë. ‘‘Policia e Shtetit dëshmoi profesionalizëm dhe bëri detyrën duke çuar prapa hekurave autorin”,-shkruan ministri.

Postimi i plotë

Përgëzime Policisë së Shtetit për arrestimin e një krimineli të regjur, që sot mori jetë të pafajshme në Kamëz. Një ngjarje e rëndë, që mund të ishte shmangur nëse autori do të ishte në burg nga sistemi i drejtësisë në të shkuarën për skendën e tij kriminale.

Edhe njëherë Policia e Shtetit dëshmoi profesionalizëm dhe bëri detyrën duke çuar prapa hekurave autorin, që nuk duhet më kurrsesi t’i shpëtojë ndëshkimit më të ashpër të drejtësisë. Ngushëllime familjeve të viktimave!

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,746FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts