Thursday, March 30, 2023
HomePolitikëLindita Nikolla uron fituesit e zgjedhjeve në Komunën e Tuzit

Lindita Nikolla uron fituesit e zgjedhjeve në Komunën e Tuzit

-

Kryetarja e Kuvendit, Lindita Nikolla, ka uruar fituesit e zgjedhjeve në Komunën e Tuzit.
Përgëzime koalicionit “Forumi shqiptar”dhe kryetarit të komunës së Tuzit, Nik Gjeloshaj, për fitoren në zgjedhjet e 5 marsit!Vullneti i zgjedhësve të Tuzit do t’i shërbejë zhvillimit,mirëqenies,bashkëjetesës paqësore të komuniteteve dhe të drejtave të shqiptarëve në vendin fqinj!”, shkruan Nikolla.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,757FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts