Friday, March 31, 2023
HomePolitikëRama mbledh kryesinë e PS-së, në fokus kandidatët për 14 Majin

Rama mbledh kryesinë e PS-së, në fokus kandidatët për 14 Majin

-

Mëngjesin e kësaj të enjte, në selinë e PS-së ka nisur puna e Kryesisë. Anëtarët e Kryesisë do të diskutojnë lidhur me kandidatët dhe organizimin e këtyre zgjedhjeve lokale, që do të mbahen më 14 Maj.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,756FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts