Friday, March 24, 2023
HomePolitikëKQZ merr vendimin për regjistrimin e PD-së, Celibashi vendos: Nuk ka bazë...

KQZ merr vendimin për regjistrimin e PD-së, Celibashi vendos: Nuk ka bazë ligjore

-

 

KQZ ka përfunduar mbledhjen ku ka marrë vendimin për regjistrimin e grupimit të Enkelejd Alibeajt në zgjedhjet e 14 majit.

Kryekomisioneri shtetëror i zgjedhjeve Ilirjan Celibashi ka njoftuar se kërkesa e PD për tu regjistruar si subjekt zgjedhor nuk ka bazë ligjore dhe nuk duhet të pranohet.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,746FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts