Tuesday, March 28, 2023
HomePolitikëPresidenti Begaj uron Ditën e Verës: Stina me ngjyrat dhe ngrohtësinë e...

Presidenti Begaj uron Ditën e Verës: Stina me ngjyrat dhe ngrohtësinë e saj

-

Presidenti i Republikës Bajram Begaj ka uruar Ditën e Verës për qytetarët shqiptarë.

Begaj uron që stina me ngjyrat dhe ngrohtësinë e saj, të jetë një burim ripërtëritjeje për çdo shqiptar!

“Gëzuar Ditën e Verës! Uroj që stina me ngjyrat dhe ngrohtësinë e saj, të jetë një burim ripërtëritjeje për çdo shqiptar!”, shkruan Begaj.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,752FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts