Wednesday, May 31, 2023
HomePolitikëBenet Beci takim me tregtarët: Bashkia do të ketë rol parësor në...

Benet Beci takim me tregtarët: Bashkia do të ketë rol parësor në zhvillimin ekonomik …

-

Kandidati per kryetar bashkie Benet Beci ka zhvilluar nje takim me tregtarët e Shkodres, ku shprehet se bashkia do te ndikoje ne zgjidhjen e problemeve te tyre.

Permes nje postimi ne “Facebook” Beci shkruan:

Me tregtarët në Bulevardin ” Bujar Bishanaku”, apo siç e njohim të gjithë, te “Rruga e gjanë”. Derë më derë për të kuptuar cilat janë shqetësimet që ata kanë e si bashkia mund të ndikojë në zgjidhjen e tyre. Besoj fort se bashkia duhet të ketë një rol parësor në zhvillimin ekonomik të territorit, duhet të kemi ide të qarta dhe vullnet për të ecur shpejt!
#shkodrapozitive

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,792FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts