Saturday, June 10, 2023
HomeAktualitetRama uron besimtarët: Me ditën e Ringjalljes së Krishtit, ju uroj gëzuar...

Rama uron besimtarët: Me ditën e Ringjalljes së Krishtit, ju uroj gëzuar Pashkën Katolike

-

Kryeministri Edi Rama ka uruar besimtarët katolikë për festën e Pashkëve.

Në një status në “Facebook”, Rama shprehet: Mirë mëngjes dhe me ditën e Ringjalljes së Krishtit, që celebron dashurinë e pafundme dhe sakrificën për njeriun, ju uroj gëzuar Pashkën Katolike

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,802FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts