Sunday, May 28, 2023
HomePolitikëReagon Kristian Shkreli për sulmin me tritol ndaj kreut të PD-së në...

Reagon Kristian Shkreli për sulmin me tritol ndaj kreut të PD-së në Vaun e Dejës

-

 

Reagimi i plotë i kandidatit i PS per kryetar bashkie Vau Dejes, Kristian Shkreli për ngjarjen e rëndë në Vaun e Dejës, ku iu vu tritol makinës së kreut të PD-së, Benard Ndreca:

Postimi i plote

Dënoj me forcë aktin kriminal që tronditi mëngjesin e sotëm kryetarin e rithemelimit Z/B.Ndreca!
Skena te tilla, kriminale me eksploziv, ndaj banorëve të Vau Dejës jo vetëm demtojne imazhin e ketij qyteti por rrisin friken dhe pasigurine e banorëve , per te jetuar dhe punuar né qytetin e tyre.
Ftoj institucionet ligjzbatuese, Policine dhe Prokurorine, te zbardhin ne mênyre urgjente keto ngjarje kriminale, dhe individëve ( haxhiqamilëve ) qe përpiqen të marrin peng Vaun e Dejës .
Vau Dejës nuk i përkulet krimit!

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,784FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts