Sunday, May 28, 2023
HomePolitikëBenet Beci takim me banorët e ish-zooteknikës: Mungesë e plotë të vëmendjes,...

Benet Beci takim me banorët e ish-zooteknikës: Mungesë e plotë të vëmendjes, mirëmbajtjes dhe investimeve në infrastrukturë, koha të shpërvjelim mëngët vetë…

-

 

Kandidati per kryetar bashkise Shkoder, Benet Beci ka zhvilluar nje takim me banoret e ish-zooteknikes te cilet jetojnë me mungesën e plotë të vëmendjes, mirëmbajtjes dhe investimeve në infrastrukturë. Beci permes nje postimi ne ”Facebook’ shkruan se nuk mundet askush me e trajtu një pjesë të banorëve si qytetarë të dorës së dytë.

Postimi i plote

Tek ish-zooteknika, ku banorët jetojnë me mungesën e plotë të vëmendjes, mirëmbajtjes dhe investimeve në infrastrukturë. Nuk mundet askush me e trajtu një pjesë të banorëve si qytetarë të dorës së dytë. Bashkia duhet të kthehet në punë, me kapacitet të plotë e menaxhim të mirë të fondeve. Detyrat e bashkisë, nuk mund të presim me na i zgjidhë askush tjetër, duhet me shpërvjelë mëngët vetë!

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,785FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts