Wednesday, November 29, 2023
HomePolitikëKQZ i jep mandatin kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj

KQZ i jep mandatin kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj

-

KQZ i jep mandatin kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj.

Po ashtu, mandati i është dhënë zyrtarisht dhe Emirjano Sakos në Bashkinë e Durrësit, Pjerin Ndreut në Lezhë si dhe Sotiraq Filos në Korçë.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts