Monday, May 20, 2024
HomePolitikëBalla takim me ambasadorin e Turqisë: Bashkëpunim mes dy vendeve për luftën...

Balla takim me ambasadorin e Turqisë: Bashkëpunim mes dy vendeve për luftën e përbashkët kundër krimit

-

 

Ministri i Brendshëm, Taulant Balla është takuar sot me abasadorin e Turqisë Tayyar Kagan Atay.

Balla me ambasadorin e Turqisë ka biseduar mbi forcimin e bashkëpunimit mes dy vendeve në luftën kundër trafiqeve të paligjshme.

Postimi i Balles ne Facebook:

Me Ambasadorin e Turqisë Tayyar Kagan Atay biseduam sot mbi forcimin e bashkëpunimit mes agjensive ligjzbatuese të dy vendeve tona në luftën e përbashkët kundër trafiqeve të paligjshme dhe formave të ndryshme të krimit, duke vënë theksin tek rritja e efiçencës së hetimeve të përbashkëta.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts