Wednesday, September 27, 2023
HomePolitikëAsambleja e PS, Rama zbulon propozimet për ndryshimet në qeveri, ja emrat...

Asambleja e PS, Rama zbulon propozimet për ndryshimet në qeveri, ja emrat e rinj…

-

 

Rama zbulon propozimet për ndryshimet në qeveri

Ministër i Financave, Ervin Mete

Ministër  për Evropën dhe Punët e Jashtme – Igli Hasani

Ministër për Arsimin, Rininë dhe Sportin – Ogerta Manastirliu

 

 

Ministër i Bujqësisë – Anila Denaj

Ministër Shteti për Sipërmarrjen – Delina Ibrahimaj

 

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,873FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts