Tuesday, May 28, 2024
HomePolitikëOsmani takohet me Nikollën: Përkushtim i përbashkët për avancimin e interesave në...

Osmani takohet me Nikollën: Përkushtim i përbashkët për avancimin e interesave në forcimin e shtyllave të demokracisë

-

 

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani u takua me kryeparlamentaren e Kuvendit të Shqipërisë, Lindita Nikolla. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Osmani tha se përkushtim i përbashkët për avancimin e interesave të Kosovës dhe Shqipërisë në forcimin e shtyllave të demokracisë.

Osmani më herët u takua me presidentin Begaj dhe kryeministrin Rama.

Postimi i Osmanit:

“Përkushtim i përbashkët për avancimin e interesave të Kosovës dhe Shqipërisë në forcimin e shtyllave të demokracisë. Falënderoj për diskutimet përmbajtësore Kryetaren e Kuvendit “

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts