Monday, December 11, 2023
HomePolitikëKomisioni i Etikës merr vendimin, përjashtohen me 10 ditë 5 deputetë të...

Komisioni i Etikës merr vendimin, përjashtohen me 10 ditë 5 deputetë të opozitës, Korreshi me 3 ditë

-

 

Komisioni i Etikës ka marrë vendimin për përjashtimin me 10 ditë të 5 deputetëve të opozitës.

Më konkretisht, janë përjashtuar deputetët Bledion Nallbati, Flamur Noka, Edi Paloka, Albana Vokshi dhe Gazment Bardhi.

Po ashtu, me 3 ditë është përjashtuar edhe deputeti Saimir Korreshi.

Sakaq mësohet se ndaj Lefter Gështenjës nuk është marrë masë disiplinore.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts