Sunday, August 19, 2018

Berisha denon rende aktin kriminal kunder shqiptarit Florenc Beqiraj

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar lidhur me ngjarjen e publikuar dje, që bënte fjalë për një shqiptar, Florenc Beqiraj, i cili ndodhet në vdekje...

Këto janë 2 patentat e skafit të Saimir Tahirit që u...

Ky duket te jete nje nga ato raste, kur realiteti e tejkalon imagjinaten. Historia është kjo: Një shoferi i bëhet thirrje të ndalojë në...

Emerohet drejtori i ri i spitalit te Shkodres/ Karriera dhe CV...

Vilson Masmalaj eshte drejtori i ri i spitalit rajonal te Shkodres. Ai eshte shpallur fitues i konkursit te organizuar nga ministria duke marre vendin...

DETAJE TË FORTA, KUSH ËSHTË TRESHJA E PROKURORËVE QË KËRKON ARRESTIMIN...

Detaje të forta vijnë nga treshja e Prokurorëve që i kërkon Këshillit të Mandateve të heqin imunitetin dhe të arrestojnë ish-ministrin e Brendshëm Saimir...

Te tjera levizje ne drejtorite e Shkodres / Emerohet drejtuesja e...

Drejtoria Rajonale e Sherbimeve te Transportit Rrugor Shkoder tashme ka nje drejtues te ri.  Nga kjo e premte, Egla Mirashi do te jete ne postin e drejtoreshes se...

Lajm i madh për shqiptarët, Anglia merr vendimin e papritur për...

Një mundësi e artë e duket se ka ardhur nga Britania për të gjithë emigrantët, përfshirë edhe mijëra shqiptarët që e duan të pajisen...

Berisha poston videon: Dhunë e turpshme në rrugën e Kombit, shumë...

  Reagon për herë të parë pas protestës në rrugën e Kombit edhe ish-kryeministri Sali Berisha. Duke postuar një video nga momentet e konfrontimit të...

Festa e Pashkës, të krishterë e myslimanë festojnë bashkë në Lezhë

Pashka katolike u festua në një mënyrë të veçantë në Lezhë, duke bërë bashkë të krishterë e myslimanë. Në sheshin "Papa Gjon Pali i Dytë"...

Drejtoresha e shkolles ne Tirane iu “mbyll” derën, LGBT ankohen tek...

TIRANE- Aktivistët e LGBT që prej disa ditësh kanë ndërmarrë një fushatë sensibilizuese nëpër gjimnazet e kryeqytetit, për të diskutuar me adoleshentët e këtyre shkollave...

Rrugët e Shkodrës, dy projekte nga 130 deri në 140 milionë...

Qeveria ka në dorë studimin për bypassin e Shkodrës, i cili parashikon dy variante, si zgjatime të korridorit veri-jug dhe akseve ndërkombëtare, që mund...

Artikujt e fundit