Tuesday, March 31, 2020

Policia i heq patentat 8 shoferëve, si dhe gjobiten 157 këmbësorë

  Policia e Shtetit informon për masat që ka marrë në lidhje me koronavirusin. Sipas njoftimit të policisë, iu janë hequr patentat 8 shoferëve që nuk...

Shkon në 223 numri të prekurve me Covid-19, 11 raste të...

  Rritet bilanci i te prekurve me koronavirus në vendin tone. Sipas Ministrisë se Shëndetësisë, ne 24 orët e fundit janë zbuluar 11 raste raste...

80-vjeçarja nga Durrësi shërohet nga koronavirusi

  Nënë Haxhireja, 80 vjeçarja, nga Durrësi, e shtruar në spital me koronavirus, e mundi sëmundjen dhe u shërua. Lajmin shpresëdhënës e dha ministrja e...

Shkodër/ Konfirmohen 2 raste të reja me Covid-19, familjarë të 35-vjecarit...

  Në qarkun e Shkodrës është rritur numri i të prekurve me koronavirus. Mësohet se në Vaun e Dejës, dy persona kanë rezultuar pozitiv. Te prekurit...

Shënohet viktima e 10 nga COVID-19 në Shqipëri, ndërron jetë në...

  Mëngjesin e sotëm ka ndërruar jetë në spitalin Infektiv një pacient 67-vjeçar nga Tirana, i konfirmuar me COVID-19. 67-vjeçari me inicialet Ll. N. ishte prej...

Drejtoresha e Përgjithshme e Shërbimeve të Kujdesit Shëndetësor pozitive me Covid-19

  Rezulton pozitive me COVID-19 Drejtoresha e Përgjithshme e Shërbimeve të Kujdesit Shëndetësor, Mirela Cami, raporton Oranews. Mësohet se deri të enjten ajo ka pasur kontakt...

Viktima e 9 me Covid-19, ndërron jetë në spitalin infektiv pacientja...

  Një 52-vjecare është viktima e 9 e koronavirusit në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë bëri të ditur se mbrëmjen e sotme ka ndërruar jetë në spitalin...

Shkon në 186 numri i të infektuar me Covid-19, në 24...

  Rritet bilanci i të prekurve me koronavirus në vendin tonë. Këtë e dëshmojnë edhe të dhënat e fundit të Ministrisë së Shëndetësisë. Drejtoresha e Institutit...

LAJM I FUNDIT/ Një tjetër i infektuar me Covid-19 në Shkodër,...

  Shtetasi A.F, 35-vjec nga bashkia Vau Dejes ka rezultuar pozitiv me Covid 19. Ky shtetas ka pasur histori udhëtimi në Itali dhe afro dy...

Shënohet viktima e 8 në Shqipëri nga Covid-19, ndërron jetë në...

  Një pacient 66-vjeçar nga Fieri, i konfirmuar me COVID-19 pësoi vdekje të papritur (infarkt) mëngjesin e sotëm në spitalin infektiv. 66-vjeçari trajtohej prej dy ditësh...

Artikujt e fundit