Tuesday, September 25, 2018

Arrest me burg per B.Harushaj, shperndaresin e kokaines ne Shkoder

Gjykata e Shkodrēs ka vendosur masēn e sigurisē “arrest me burg” me afat 40 ditë pēr shtetasin Blerim Harushaj, i akuzuar si shpērndarēs kokaine....

I arrestuar për vrasje në Itali, kush është ish-sportisti shkodran që...

TIRANË- Policia e Tiranës ka vënë në pranga 39-vjeçarin Neritan Pipa sot, pasi akuzohet për përndjekjen e ish-të dashurës, të cilën e ka mbajtur...

U aksidentua mbreme tek “Ura e Thive”, humb jeten sot 50vjecari...

Një aksident i rëndë u shënua mbrëmjen e kaluar në qytetin e Shkodrës, ku një 50vjeçar që po udhëtonte me motoçikletë mbeti i plagosur rëndë. Përplasja...

Policia arreston 2 vellezer te shpallur ne kerkim per vrasje ne...

Vihen në pranga 2 persona të shpallur në kërkim të dyshuar si autorë të vrasjes me armë zjarri të shtetasit G.M. ndodhur 1 vit...

Ne banesen e B.H policia sekuestron edhe 100 doza kokaine. Vijon...

  Policia e Shkodres ka arrestuar nje trafikant te lendeve narkotike ne Shkoder. Gjate arrestimit ne flagrance, te riut Blerim Harushaj iu sekuestruan 15 doza...

Ne banesen e B.H policia sekuestron edhe 100 doza kokaine. Vijon...

Policia e Shkodres ka arrestuar nje trafikant te lendeve narkotike ne Shkoder. Gjate arrestimit ne flagrance, te riut Blerim Harushaj iu sekuestruan 15 doza...

Policia dhe FSHF nisin gjobat dhe perjashtimet per tifozet problematik

Policia e Shtetit Në zbatim të Ligjit "Për Sportet", Policia e Shtetit nis aplikimin e gjobave dhe përjashtimet nga stadiumet, për tifozët që kryejnë shkelje. Pranë...

Puke, helmohen 10 nxenes ne shkolle

  Me datë 04.10.2017 rreth orës 9:00 ka ardhur një telefonatë në sallën e komandimit Pukë se tek shkolla mesme në Gjegjan, Pukë janë helmuar...

Donald Lu: SHBA gati planin për goditjen e krimit në Shqipëri

Familjet mafioze, plani i SHBA për goditjen e krimit në Shqipëri Një deklaratë e ambasadorit amerikan në Tiranë, Donald Lu, për katër klane kriminale dhe...

Lezhë – Mjetit në parkim i thyejnë xhamin dhe hedhin lëndë...

I vihet zjarri një automjeti në Lezhë gjatë mesnatës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 03:30, në lagjen “Besëlidhja” të qytetit. Persona akoma të paidentifikuar kanë...

Artikujt e fundit