Saturday, March 2, 2024
HomeKronikaZjarr ne godinen e ish postes ne Muriqan

Zjarr ne godinen e ish postes ne Muriqan

-

GODINA E ISH POSTES KUFITARE NE MURIQAN ESHTE PERFSHIRE NGA FLAKET E ZJARRIT. MENJEHERE SAPO KANE KONSTATUAR ZJARRIN, SHERBIMI DOGANOR KA NJOFTUAR REPARTIN E ZJARRFIKSEVE TE CILET KANE BERE TE MUNDUR IZOLIMIN E FLAKEVE. NE AFERSI TE SAJ KANE QENE DISA ZGJOJE ME BLETE, TE CILAT FATMIRESISHT KANE SHPETUAR. KJO GODINE ISHTE E ZBRAZET DHE E AMORTIZUAR , PASI E KISHTE HUMBUR FUNKSIONIN E SAJ QE NGA VITI 1997, NDERKOHE QE NE TE KALUAR KA SHERBYER PËR ISH – REPARTIN E RUAJTJES SE KUFIRIT. BURIMI I KETIJ ZJARRI NUK ESHTE PERCAKTUAR AKOMA POR MENDOHET SE AI MUND TE JETE SHKAKTUAR NGA PAKUJDESIA NE NJE TERREN ME BARE TE THARE. GJITHESESI, RASTI PO HETOHET PASI KEMI TE BEJME ME NJE OBJEKT QE NDODHET NE AFERSI TE INFRASTRUKTURES SE SHERBIMIT DOGANOR DHE POLICISE KUFITARE MURIQAN.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts