Sunday, February 25, 2024
HomeSportVllaznia per kupen dhe europen ?!

Vllaznia per kupen dhe europen ?!

-

Nje dite pasi firmosi zyrtarisht me kuqeblute, qendermbrojtesi Ditmar Bicaj ka dale ne stervitje duke u bashkuar me pjesen tjeter te grupit. Lezhjani ka zhvilluar seancen e pare stervitore duke u shprehur mjaft i kenaqur qe do te veshe bluzen e Vllaznise.

Ish lojtari i Partizanit dhe disa ekipeve te tjera ne kampionatin Shqiptar vlereson punen qe po behet per sezonin e ri tek Vllaznia.

Me heret babai i tij Vasil Bici ka arritur disa suksese me kuqeblute prandaj Ditmari synon qe te coje Vllaznine edhe me lart.

Objektivi per te cilin mbrojtesi ka ardhur ne shkoder eshte i qarte.

Afrimi i Bicajt eshte konsideruar si nje blerje mjaft e goditur nga drejtuesit kuqeblu. Nje mbrojtes me mjaft eksperienc si ne kampionatin shqiptar ashtu edhe jashte vendit ku eshte shpallur disa here kampion. 27 vjecari pritet te formoje qendren e mbrojtjes sebashku me malazezin Cicmil.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts