Friday, December 8, 2023
HomeKronikaAksident ne hyrje te qytetit

Aksident ne hyrje te qytetit

-

Nje aksident i lehte ka ndodhur te rreth-rrotullimi ne hyrje te qytetit.
Nje trailer ka perplasur nje automjet por pa deme ne njerez. Shkak eshte bere kaosi i krijuar dhe mos respektimi i rregullave te qarkullimit

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts