Sunday, July 14, 2024
HomeSportVllaznia firmos me lojtarin 300 mije eurosh

Vllaznia firmos me lojtarin 300 mije eurosh

-

NE LIMITET E MERKATOS, VLLAZNIA KA NENSHKRUAR EDHE ME NJE FUTBOLLIST TJETER. BEHET FJALE PER MESFUSHORIN IVOR WEITZER NGA KROACIA. 28 VJEÇARI KISHTE PREJ DY DITESH NE PROVE TEK KUQEBLUTE DHE AFTESITE E TIJ KANE BINDUR TEKNIKUN CUNGU QE TE NENSHKRUAJE MENJEHERE ME TE. LOJTARI NE FJALE KA NJE KARRIERE MJAFT TE PASUR NE KAMPIONATIN KROAT, ATE TE BOSNJES POR EDHE NE IRAN. AJO QE BIE NE SY ESHTE FAKTI SE KARTONI I FUTBOLLISTIT KROAT KUSHTON PLOT 300 MIJE EURO POR VLLAZNIA KA PERFITUAR DUKE E MARRE PASI REZULTONTE LOJTAR I LIRE DHE PA DETYRIME ME ASNJE KLUB TJETER. WEITZER LUAN SI FANTAZIST, PIKERISHT POZICIONI KU VLLAZNIA KISHTE PROBLEME

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts