Thursday, November 30, 2023
HomeSport“Te punojme me shume per kete Vllazni”

“Te punojme me shume per kete Vllazni”

-

E Enjtja ishte dita e debutimeve ne futboll. Fillimisht ishte Vllaznia e cila shkeli per here te pare tapetin e stadiumit te ri “Loro Borici” por edhe disa futbollist debutuan me kuqeblute. Mesfushori Yll Hoxha dhe mbrojtesi Ditmar Bicaj ishin nder ata lojtar qe shkelqyen ne fushe. Ata shprehen te lumtur por edhe te emocionuar per 90 minuteshin qe zhvilluan para tifozerise shkodrane.
Sinkron… Ditmar Bicaj, mbrojtes

Bicaj ne qender te mbrojtjes perkrah Cicmil, Gocaj dhe Markut ndaj Kukesit treguan se jane nje grup I forte dhe I konsoliduar duke I bere balle nje prej sulmeve me te fuqishme ne superlige.Nderkohe Hoxha ne repartin e mesfushes tregoi se eshte nje lojtar I sakrificave duke vrapuar shume, dribluar por duke rrezikuar shpesh here edhe porten e kundershtarit permes goditjeve te befasishme.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts