Saturday, March 2, 2024
HomeKronikaAksident ne Shkoder - Shiroke

Aksident ne Shkoder – Shiroke

-

NJE AKSIDENT, FATMIRESISHT PA VIKTIMA, KA NDODHUR NE ORET E MBREMJES NE RRUGEN SHKODER – SHIROKE, SEGMENTI PRANE GURORES. AUTOVETURA TIP FORD ME TARGA AA 416 DI, KA DALE NGA RRUGA DHE ESHTE PERPLASUR ME BORDURET ANESORE TE RRUGES, GJE QE TREGOHET EDHE NGA PAMJET E FILMUARA NE VENDIN E NGJARJES. MESOHET DALJA NGA RRUGA NDODHI GAJTE PERPJEKJES QE PO BENTE DREJTUESI I AUTOVETURES PËR TE SHMANGE PEREPLASJEN ME NJE QYTETARE QE PO ECTE ME BIÇIKLETE. KY I FUNDIT KA MARRE PLAGE TE LEHTA DHE PAS NDIHMES SE SHPEJTE NE SPITALIN RAJONAL SHKODER, ESHTE NE GJENDJE TE MIRE SHENDETESORE. INSPEKTORET E POLICISE RRUGORE E KANE EVIDENTUAR KETË AKSIDEN DHE PROVAT NE VENDIN E NGJARJES, PËR TE HETUAR PËR SHKAKUN E TIJ.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts