Sunday, July 14, 2024
HomeSport“Bashkia Shkoder te ndeshkon, Partizani jo”

“Bashkia Shkoder te ndeshkon, Partizani jo”

-

Pavaresisht marredhenieve qe ka patur me bashkine Shkoder dhe ndeshkimit te marre vite me pare, Xhevahir Sukaj ka si preference te pare ne kampionatin shqiptar, Vllaznine. I ftuar ne emisionin “Sport Show”, sulmuesi vleresoi skuadren kuqeblu ndersa theksoi se I ka borxhe morale Partizanit.

Momentalisht Sukaj luan ne Malajzi por ne muajin Janar do te jete nje lojtar I lire dhe do te kthehet ne superlige. Me shume gjasa ai do te firmose per Partizanin, ekip I cili e ka kontaktuar zyrtarisht por ish sulmuesi I Vllaznise theksoi se pret oferta serioze edhe nga bashkia e Shkodres.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts