Sunday, July 21, 2024
HomeSportCungu kerkon seriozitet dhe perqendrim

Cungu kerkon seriozitet dhe perqendrim

-

Fitorja 3 me 0 ndaj Korabit ka shkeputur ndjeshem Vllaznine nga vendet e fundit te renditjes. 3 piket e marra kane sjelle optimizem ne kampin kuqeblu ndersa trajneri Cungu serish I qendron atij mendimit te tij se kjo ishte ndeshja me e rendesishme e dy fazave te para.

Trajneri shkodran ka frike serish nga paqendrueshmeria e skuadres prandaj kerkon kujdes nga te gjithe.

Ne fundjave, formacioni kuqeblu luan ndaj Skenderbeut qe vjen ne Shkoder me pretendime te medha.

Nderkohe trajneri i Korabit Gerd Haxhiu thote se duhet ta rishikoje edhe nje here ndeshjen

Ajo cfare ra ne sy ne ndeshjen Vllaznia – Korabi ishte prania shume e vogel e tifozeve Shkodran ku ne shkallet e “Loro Boricit” nuk ishin as 300 tifoze. Rekordi me negativ ndoshta ne te gjithe historine e klubit kuqeblu.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts