Sunday, July 14, 2024
HomeSportAgovic kerkon vetem fitore ndaj Luftetarit

Agovic kerkon vetem fitore ndaj Luftetarit

-

Me paraqitjet e tij kete sezon, portieri Jasmin Agovic ka befasuar jo vetem tifozet shkodrane por edhe specialistet e futbollit. 25 vjecari eshte kthyer ne nje prej pikave me te forta te kuqebluve dhe ne shume ndeshje, pritjet e tij kane rezultuar decisive. Malazezi shprehet I kenaqur me formen e tij por edhe te skuadres.

Ndaj Luftetarit, Agovic thote se do te jete nje ndeshje shume e veshtire.

Nese luajme mire edhe europa mund te arrihet sipas portierit, ndersa rikthimin e ultrasve e konsideron si nje fitore te madhe per klubin dhe skuadren.

Ne sfiden ndaj Luftetarit qe do te zhvillohet diten e shtune ne oren 14:00 ne “loro borici” mungesat e vetme do te jene Bicaj dhe Krymi, te dy te ndeshkuar me kartone

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts