Wednesday, March 29, 2023
HomePolitikëPD Shkoder me surpriza per 25 Qershorin

PD Shkoder me surpriza per 25 Qershorin

-

Partia Demokratike ka bërë publike edhe listën për qarkun e Shkodrës ku ka një surprizë të madhe.

Në listën e kandidatëve për deputetë mungon ish-nënkryetarja e PD-së dhe ish-kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli

LISTA

Romeo Gurakuqi

Izmira Ulqinaku

Lorenc Luka

Helidon Bushati

Nard Ndoka

Bardh Spahia

Anton Koka

Ramiz Coba

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,756FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts