Saturday, March 25, 2023
HomePolitikëDoçi: Gomarllëk mënjanimi i Topallit !

Doçi: Gomarllëk mënjanimi i Topallit !

-

Mjaft i njohur nga opinioni i gjere publik edhe për kritikat pa kursin dhe ironinë ndaj njerëzve te politikes, poeti Agim Doçi, thotë se ditët e fundit skena politike shqiptare ka bere shume autogola.

Ne veçanti është i çuditur me qëndrimet e lidershipit te Partisë Demokratike ndaj Shkodrës.

Po si e quan Agim Doçi mënjanimin e Jozefina Topallit nga kandidate për deputete ?

 

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,752FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts