Sunday, June 16, 2024
HomePolitikëDitmir Bushati sulmon bashkine Shkoder

Ditmir Bushati sulmon bashkine Shkoder

-

 

Gjatë një takimi elektoral në qytetin e Shkodres, ministri i jashtëm Ditmir Bushati sulmoi ashpër administratën e bashkisë, e cila sipas tij ka braktisur shërbimin ndaj qytetareve dhe i është futur fushatës krah kandidateve të partisë demokratike. Për këtë veprim të tyre, ai kërkoi nga zv/kryeministria Ledina Mandia që përmes task-forcës së ngritur të marra masa të menjehershme.

 

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts