Thursday, May 23, 2024
HomePolitikëFitorja e Bashës, reagon ashpër Jozefina Topalli  

Fitorja e Bashës, reagon ashpër Jozefina Topalli  

-

 

Ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli ka reaguar pas fitores së thellë të Lulzim Bashës, i cili rikonfirmoi mandatin e dytë të kreut të PD-së.

Me anë të një statusi të shkurtër në “Facebook”, Topalli theksoi se tashmë në krye të PD-së është Kali i Trojës.

“Kali i Trojes ne krye te PD dhe lufta e tij per te mbush kutite pasi demokratet e refuzuan me përçmim”, thuhet në mesazhin e Topallit.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts