Wednesday, March 29, 2023
HomeKronikaThika e alkool neper qeli, pezullohet shefi i burgut

Thika e alkool neper qeli, pezullohet shefi i burgut

-

Pezullohet shefi i policise se burgut Shenkoll ne Lezhe

Operacioni blic u zhvillua pas emerimit te drejtorit te ri te burgjeve. Aksioni ne Lezhe e Lushnje

Pezullimi i drejtorit u be  pasi lejoi hyrjen e mjeteve te ndaluara ku u sekuestruan 10 thika, 15 celular dhe pije alkoolike.

 

 Drejtori i ri i pergjithshem Arben Çuku leshoi urdherin.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,754FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts