Wednesday, May 29, 2024
HomeKronikaAksident ne Rranxa te Bushatit

Aksident ne Rranxa te Bushatit

-

Raportohet per nje aksident te sapo ndodhur ne Rranxa te Bushatit. Sipas informacioneve te para, dy persona jane plagosur por jane jashte rrezikut per jeten. Policia dhe ambulanca jane nisur drejt vendit te ngjarjes.

 

Informacione te tjera ne vijim…

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts