Tuesday, March 28, 2023
HomeSportVllaznia rinovon edhe me Gocajn, Pjeshken dhe Gurishten

Vllaznia rinovon edhe me Gocajn, Pjeshken dhe Gurishten

-

KF VLLAZNIA VIJON ME PROCESIN E RINOVIMIT TE KONTRATAVE
Edhe gjate dites se sotme, ne zyrat e KF Vllaznia ka vijuar procesi i rinovimit te kontratave me futbollistet aktuale te Vllaznise. Pas Antonio Markut qe ka firmosur pasditen e djeshme, te njejten gje kane bere sot edhe Olsi Gocaj, Denis Pjeshka dhe Erdenis Gurishta. Ky proces do te vijoje edhe ne ditet e ardhshme.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,753FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts