Aksident ne Vrake, perplasen dy automjete (foto nga vendi i ngjarjes)

0
507

Nje aksident ka ndodhur prane ures se Vrakes ne aksin Shkoder – Koplik.

Dy automjete, nje Mercedes – Benz dhe nje Audi jane perplasur ne afersi te ures . Per pasoje mjeti Audi ka dale nga rruga.   Nga informacionet e para raportohet se ka vetem deme materiale ndersa pasagjeret kane marre plage te lehta. Policia eshte ne vendin e ngjarjes.

Shkak eshte bere shkelja e kodit rrugor

Sequence 22.Still256

 

Sequence 22.Still255

 

Sequence 22.Still254